Chernivtsi
П’ятниця, 3 Травня, 2024

ВІЦЕ-ЧЕМПІОН УКРАЇНИ ІЗ ЧАГРА

Треба прочитати

Наприкінці минулого тижня Київ зібрав юних спортсменів для участі у престижному змаганні. У столиці України відбувся національний чемпіонат з рукопашного бою серед хлопців та дівчат молодшого, старшого і середнього віку.

У турнірі змагались і бійці з Буковини, зокрема Чагорської дитячо-юнацької спортивної школи. Її представник Дмитро Ізмайлов виступив вельми успішно — посів друге місце серед юнаків 10-11 років і став віце-чемпіоном України у ваговій категорії до 55 кг. Наставником хлопця є тренер-викладач Любомир Швець.

«Вітаємо! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та з легкістю досягати нових висот», — з радістю відзначають у Чагорській територіальній громаді, яка пишається здобутками свого земляка.