29.2 C
Chernivtsi
Понеділок, 22 Червня, 2026

ГРАН-ПРІ І ЩЕ ДВІ ПРИЗОВІ ПОЗИЦІЇ. Представниці Глибоцької музичної школи успішно виступили на національній сцені

Треба прочитати

Навчальний рік у Глибоцькій музичній школі, як і у більшості закладів, уже залишився позаду. Однак, це не заважає юним тутешнім музикантам проявити себе у творчих змаганнях найпрестижнішого калібру, яким, власне, був і Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Злата фест. Золоті таланти України».

На цій сцені яскравим виступом відзначилася, зокрема, Наталія Амаріца, завоювавши Гран-прі конкурсу у номінації «Естрадний вокал» у віковій категорії 13-16 років. Окрім традиційних призів — кубок, медаль, диплом, талановита співачка, що родом із Димки, отримала запрошення долучитися до проєкту «ТОП кращі з кращих 2026 – Битва золотих титанів України», що відбудеться у місті Києві.

Проте, це не єдине досягнення вихованців Глибоцької музичної школи в рамках згаданого фестивалю. Тут же зуміла продемонструвати свою високу майстерність і Дарія Гожда, яка здобула перше місце у номінації «Народний вокал» у віковій категорії 13-16 років.

У свою чергу, Софія Пилипик, яка дебютувала на такому мажорному конкурсі, занесла до свого доробку третю призову позицію у номінації «Естрадний вокал» (вікова категорія 10-12 років).  

«Вітаємо наших зірочок із чудовими результатами! Бажаємо нових творчих звершень, натхнення, впевненості у власних силах та ще багатьох яскравих перемог! Ви – наша гордість! Ви – найкращі!», — з ентузіазмом констатують у Глибоцькій музичній школі, чиє беззаперечне реноме було вкотре підтверджене на практиці.

Віктор МЕЛЬНИК

«Новий день» – https://monitorbuk.com/uk/

- Reklama -spot_img
- Реклама -spot_img

Останні новини