Невелике, але вельми мальовниче село Червона Діброва з багатою історією подій і відомих людей уже ряд років постає у цікавих розповідях цієї неординарної жінки. Вона вміє знаходити такі факти з життя своїх односельчан, що згодом лягають на папір і, безперечно, привертають увагу читачів. А ймення авторки – Наталя Горло, за висловлюванням однієї із глибоцьких колегинь, бібліотекар – від Бога.
Утім, з учнівських років не обминала працю на полі місцевого колективного господарства, відтак і навчалася в коледжі, що давало можливість займатись бухгалтерською справою. Але потяг до читання книг, зокрема, робота в бібліотеці, яку тепер Наталя Степанівна цілком вважає надійним сховищем джерела знань і пізнання світу, переважила шальку терезів і в сприянні навчатися в училищі культури. Це й надало право перейти на роботу до бібліотечного закладу, до якого щодня тепер торує дорогу ось уже 23 роки.
Власне, із притаманною енергійністю, бажанням неодмінно запроваджувати щось нове у свою роботу, передусім, і книжковий обхід читачів села, Наталя Степанівна вирізняється і тим, що стала своєрідним символом – живим, а не портретним. Звісно, в її доробку і цілий ряд зароблених нагород як районного, так і обласного рівнів.
Не зайвим буде додати і те, що юна читачка, учениця 7 класу Червонодібровського НВК Наталя Коба посіла ІІ місце на ІІІ обласному етапі конкурсу «Книгоманія 2018» у номінації «Суперчитач області».
Як завершальний акорд цієї короткої розповіді про Наталю Горло – оформлення у бібліотеці краєзнавчого куточку «Із бабусиної скрині», де відображене життя односельчан у давні часи.
Василь ГЕЙНІШ
«Новий день» – https://monitorbuk.com/uk/